Arsti konsultatsioon
Ilusüstid
ELOS™ epilatsioon Laserepilatsioon Fotoepilatsioon
ELOS™ noorendus
 
Enne Protseduuri
ELOS™ Kapillaarilaienditele
eMatrix™ Sublative™ UUS!
ELOS™ Naha pinguldus
Triniti™ totaalne nahauuendus
ELOS™ Akne hooldus
VelaShape™
Spa protseduurid
   
  Kontakt
 
ELOS™ noorendus
EST » Protseduurid » ELOS™ noorendus
Prindi
     
 

Tähelapanu! Töötame Syneroni ELOS™ tehnoloogial põhineva meditsiiniseadmega, mille valguskiire kvaliteet ja seadme võimsused on oluliselt suuremad kui teistel ilusalongiseadmetel! Enne protseduuri konsulteerige ravispetsalistiga.

ELOS noorendamise protseduuri teostatakse erinevate naha probleemide parandamiseks. Nahanoorendusprotseduuri kasutatakse pinnapealsete pigmendilaikude (tedretähnid, päikeseplekid, maksaplekid, hüperpigmentatsioon) ja kapillaarilaiendite (rosaatsea, kuperoosa, erinevad angioomid) parandamiseks. Protseduur stimuleerib kollageeni ja elastiini tootmist ja seega kiirendab armide paranemist, parandab jumet, päikesekahjustatud  ja fotovananenud nahka. Ja kuna selles masinas, millega teeme meie tööd on kasutuses lisaks optilisele energiale veel bi-polaarne raadiolaine, mis on üks paremaid nahakudede remodelleerijaid  siis aeglustab protseduur ühtlasi nahas vananedes tekkivaid muudatusi, silub peenemaid kortse ja pinguldab nahka.

Melasma (pigmendilaigud) tekib 90% juhtudel 20-40a. naistel ja vaid 10% meestel. Teatavasti tekib laike kõige sagedamini raseduse (50-70% naistel) või rasedusvastaste tablettide võtmise (5%–34% naistel) ajal.

Rosaatsea on küllalt levinud nahahaigus täiskasvanute hulgas, seda põeb maailmas üle 45 miljoni inimese. Euroopa uuringute põhjal esineb rosaatseat umbes 10%-l elanikkonnast. Haigus vallandub tavaliselt 30.-40.aastaselt, haigestumise sagedus suureneb 40.-50.a. Sagedamini haigestuvad heledanahalised, blondid, sinisilmsed naised, kuid meestel esinevad reeglina haiguse raskemad vormid.

 
Nahanoorendamise protseduuri võib teostada kõikidels kehapiirkondadels.
 
Naha noorendamine toimub elos-tehnoloogia abil, milles on kombineeritud pulseeriva optilise valguse infrapuna spektri energia ja bi-polaarse raadiolaine energia. Nii optiline kui ka raadiolaine energia suunatakse nahakudedesse kombineeritud pulsina, mis tagab efektiivse tulemuse ja turvalise protseduuri.


 

Masinas kasutatakse aktiivset nahatemperatuuri kontrollseadet, mis kontrollib kogu protseduuri vältel nahakudede temperatuuri, vältimaks kudede ülekuumenemist ja sellega kaasnevaid kõrvalmõjusid.

Realistlikud ootused

Naha noorendamise protseduur toimib küll väga paljudele probleemidele, kuid siiski võib esineda ka osaliselt vähemalluvaid ja hormonaalsetel põhjustel taastuvaid nahaprobleeme nagu näiteks melasma.
 
Mida peab teadma enne IPL protseduurle tulekut?
 
  • 2 nädalat enne protseduuri tuleb kindlasti vältida päevitamist ja isepruunistavate kreemide kasutamist.
  • Protseduurid ei ole soovitavad rasedatele ja imetavatele naistele, rasket diabeeti, lupust, epilepsiat põdevatele inimestele.
  • Tuleb kindlasti vältida fototundlikkust tekitavate medikamentide ja toiduainete manustamist.
  • Kui sa oled teinud näo keemilist koorimist või kirurgilisi protseduure, peaks olema möödunud 3 kuud enne fotonoorenduse või nahapinguldamisega alustamist.
  • Protseduurile peab tulema puhta nahaga, kasutamata kreeme, parfüümi või meiki.
     
Protseduur
Olenevalt protseduurist võtab see aega 15min-1tund.
Protseduurile eelneb põhjalik konsultatsioon vastava koolituse saanud asjatundjalt. Konsultatsiooni käigus tehakse kindlaks teie nahatüüp, testitakse teie naha reaktsiooni energiampulsile ja selgitatakse välja, kas teil on protseduuri sooritamiseks vastunäidustusi.

Parima tulemuse saavutamiseks soovitame olenevalt probleemist 1-5 protseduuri, 3-4 nädalaste intervallidega. Tulemuse säilitamiseks soovitame protseduuri korrata 1-2 korda aastas. Fotonoorendamist saab kombineerida ka teiste protseduuridega.
 

 

fotovananenud nahk
Fotovananenud nahk
kapillaarilaiendid põskedel
Kapillaarilaiendid põskedel
maksaplekid
Maksaplekid
 
pigmendilaik
Pigmendilaik
pigmendilaik
Pigmendilaik
päikesekajustatud nahk
Päikesekajustatud nahk
 
rosaatsea
Rosaatsea
suurenenud poorid
Suurenenud poorid
Anginoomid
Anginoomid
 
Kapillaarid ninal
Kapillaarid ninal

 
  Telli uudiskiri
Sisesta oma e-posti aadress
   
 
  Uuri lähemalt