Arsti konsultatsioon
Ilusüstid
ELOS™ epilatsioon Laserepilatsioon Fotoepilatsioon
ELOS™ noorendus
ELOS™ Kapillaarilaienditele
eMatrix™ Sublative™ UUS!
ELOS™ Naha pinguldus
Triniti™ totaalne nahauuendus
ELOS™ Akne hooldus
VelaShape™
Spa protseduurid
   
  Kontakt
 
ELOS™ Naha pinguldus
EST » Protseduurid » ELOS™ Naha pinguldus
Prindi
     
 

Naha pinguldamine ja kortsude vähendamine  RF-lifting
 
Elos -tehnoloogia  võimaldab maailmas unikaalset mittekirurgilist protseduuri naha pinguldamiseks ja kortsude vähendamiseks. Nahaalust kudet mõjutatakse  kombineeritult infrapuna valguse (IPL) ja bi-polaarse raadiolainega, mille tulemusena naha struktuur paraneb, pinguldub ja muutub elastsemaks.
 • Kollageeni ja elastiini vähenemine nahaaluses koes toob kaasa naha struktuuri muutused - kortsude tekkimise, naha lõtvumiseja elastsuse kadumise.
 • Protseduur stimuleerib pikaajaliselt kollageeni sünteesi ja pinguldab olemasolevaid kollageenikiude, andes kohese toonuse.
 • Nahakoed pingulduvad järk-järgult akumuleerunud soojuse toimel ning peenemad ja sügavamad kortsud tasanduvad ja pehmenevad.
 • Lauba, kaea, lõua ja põskede piirkonna elastsus paraneb kudede kokkutõmbumise tulemusena ja jätkab paranemist intensiivistunusd kollageeni sünteesi tulemusena.
Vaata videoklippe!
 

 


Kuidas see saavutatakse?
 
Infrapuna valgusega, mis sobib kõikidele nahatüüpidele, soojendatakse dermist 1-3 mm sügavuselt. Kudede soojendamine parandab fibroplasti (sidekoe rakkude) toimimist, mis omakorda stimuleerib kollageeni teket.
 
Infrapuna valguse ja bi-polaarse raadiolaine koostoime võimaldab dermise soojendamist 4-5 mm sügavuselt, mille tulemusena toimub kollageenikiudude kokkutõmbumine. Kudede kokkutõmbumise tulemus ilmneb minutite jooksul (nahk on pringim ja siledam).
 
Realistlikud ootused
 
Protseduur ei toimi kortsudel, mis pole seotud kollageeni kaoga nahas, ehk siis kortsudel, mis on tekkinud pidevast miimiliste lihaste "kortsutamisest".
 
Mida peab teadma enne IPL ja laserprotseduurle tulekut?
 • 2 nädalat enne protseduuri tuleb kindlasti vältida päevitamist ja isepruunistavate kreemide kasutamist.
 • Protseduurid ei ole soovitavad rasedatele ja imetavatele naistele, rasket diabeeti, lupust, epilepsiat põdevatele inimestele.
 • Tuleb kindlasti vältida fototundlikkust tekitavate medikamentide ja toiduainete manustamist.  
 • Kui sa oled teinud näo keemilist koorimist või kirurgilisi protseduure, peaks olema möödunud 3 kuud enne fotonoorenduse või nahapinguldamisega alustamist.
 • Protseduurile peab tulema puhta nahaga, kasutamata kreeme, parfüümi või meiki. 
   
Protseduur
 
Olenevalt protseduurist võtab see aega 15min-1tund.
 
Protseduurile eelneb põhjalik konsultatsioon vastava koolituse saanud asjatundjalt. Konsultatsiooni käigus tehakse kindlaks teie nahatüüp, testitakse teie naha reaktsiooni energiampulsile ja selgitatakse välja, kas teil on protseduuri sooritamiseks vastunäidustusi.
 
Parima tulemuse saavutamiseks tuleks läbida 1-5 protseduuri, 3-4 nädalaste intervallidega. Väga lõtvunud naha puhul on vajalikud lisaprotseduurid. Tulemuse säilitamiseks soovitame protseduuri korrata 1-2 korda aastas. Naha pinguldamist saab kombineerida ka teiste laser ja IPL protseduuridega.


naha pinguldamine
Naha pinguldamine
naha pinguldamine
Naha pinguldamine
naha pinguldamine
Naha pinguldamine
 
eluskudede uuring
Eluskudede uuring

 
  Telli uudiskiri
Sisesta oma e-posti aadress
   
 
  Uuri lähemalt