Kontakt
 
KKK
EST » KKK
Prindi
     
 

Küsimustele vastab A.Tamm
(meditsiiniline haridus)

Miks mõnes salongis ELOS laser-või fotoepilatsioon tulemust ei anna?
Erinevates salongides on kasutusel erinevad masinad, kas meditsiiniseadmed või tavakasutajatele mõeldud lusalongi seadmed. Seadmete kvaliteet ja tootjad on erinevad ja hinnaerinevus võib ulatuda 100 000 euroni. Meditsiiniseadmed võimaldavad protseduure tehes kasutada suuremaid võimsusi ja annavad garanteeritud tulemuse. Ilusalongides tavakasutuses olevate masinatega protseduure tehes ei ole võimalik kasutada isegi mitte poolt sellest võimsusest, mida võimaldavad meditsiiniseadmed ja nii ei ole ka tulemus saavutatav. Syneron-i Elos tehnoloogial põhivevad meditsiiniseadmed, mis on meie kabinetis kasutusel, on heaks kiidetud Eesti Terviseameti poolt. 

Kuidas ma tean, kas laser- või fotoepilatsioon on mulle mõjunud?
Peale laser- või fotoepilatsiooni protseduuri ei ole soovitatav raseerida kuni 14 päeva. Selleks ajaks on näha, kas protseduur on mõjunud või mitte. Kui protseduur on toiminud, siis karvad on lahti ja kukuvad kas ise välja või on neid võimalik koos juurega kergelt välja noppida. Kui käite korduvalt protseduuril ja karvad 10 - 20 päeva peale protseduuri lahti ei tule, siis protseduur ei ole mõjunud. Nii võib juhtuda kui seadmel ei ole potensiaali suurema võimsuse rakendamiseks. Sellisel juhul on võimalik, et protseduur on hoopiski stimuleerinud karvakasvu. Madala võimsusega ja sama valgusega ravitakse ka kiilaspäisust! Vanema tehnoloogiaga masinad ei toimi ka heledatele ja punastele karvadele, mistõttu tulemus jääb saavutamata. Kui karvad tulevad ilust peale protseduuri lahti siis mõnda aega karvu ei ole ja kui esimesed hakkavad tagasi kasvama siis on soovitav neid razeerida. Umbes 4-5 nädalat peale eelmist protseduuri peaks olema piisavalt karvu tagasi kasvanud , et teha uus foto-laser või Elos epilatsoon. Meie kabinetis kasutusel olevad meditsiiniseadmed võimaldavad kasutada nii ELOS IPL- kui ka laser  kakarvaeemaldust efektiivseimal viisil vastavalt just teie nahale, karvatüübile ja kehapiirkonnale.


Miks mõnes salongis tehes protseduuri ei ole valus ja teises on?
Mida tugevamat võimsust protseduuril kasutatakse, seda rohkem on seda ka tunda. Osadel masinatel, nagu ka meil, on nahapinnaga kontakti asetatav otsik „jääkülm“, mis koheselt jahutab töödeldud nahapinda ja vähendab tundlikkust. Ka menstruatsiooni ajal võib tundlikkus olla suurenenud.


Miks mõnes salongis võtab protseduur rohkem aega kui teises?
Mida väiksem on nahaga kontaktis olev otsik seda tugevama ja konsentreerituma kiire see üldiselt välja annab. Osad laserid näiteks võtavad karvu ükshaaval ja teised näiteks 1cm2 korraga. Fotoepilatsiooni masinate suuremad otsikud hajutavad valguse rohkem laiali. Ja loomulikult oleneb protseduuri kestvus ka sellest, kui põhjalikult teenindaja teile protseduuri teeb, et kas ta ikka iga järgneva ''valgusimpulsi'' teeb täpselt eelmise kõrvale või isegi natuke eelmise peale, et ei jääks ühtegi töötlemata ala. Oma kliinikus teeme mõned piirkonnad lausa 2 x üle, et kindlasti saada maksimaalselt parim tulemus.

Kas peale ja enne ELOS laser-või fotoepilatsiooni võib karvad pintsettide, vaha või epilaatoriga välja tõmmata?
Ei või! Kui te enne protseduuri karvad välja tõmbate, siis ei ole midagi enam „suretada“ ja peale protseduuri tuleks ka oodata, kuni karvad ise n.ö. „ära surevad“ ehk välja langevad. Kui peale protseduuri ei ole võimalik oodata karvade välja langemist, siis võib ziletiga raseerida. Surnud karvasibulad jäävad siis küll naha sisse, kuid tulevad hiljem nahka koorides siiski välja.


MIS MASINA JA TEHNOLOOGIAGA TEGEMIST ON?
Töötame meditsiiniseadmetega, mis on Eesti Meditsiiniameti poolt kontrollitud, heaks kiidetud ja omavad CE, FDA, ISO setifikaate. See tähendab , et masin oluliselt võimsam ja efektiivsem kui tavakautuseks mõeldud masin.

Uus masin ja kõige uuem tehnoloogia maailmas dermatoloogiliste probleemide lahendamiseks. Masin põhineb ELOS tehnoloogial (elektro-optilisel sünergial). See tähendab, et tavapärasele dioodlaserile ja IPLile (intensiivsele pulseerivale valgusele) on lisatud bipolaarne raadiolaine, et suurendada oluliselt protseduuride efektiivsust.


 
  Telli uudiskiri
Sisesta oma e-posti aadress
   
 
  Uuri lähemalt